Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIOLANNIKE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

163 külastajat

1 jälgija

VIOLANNIKE OÜ: Sünnilugu

Sillamäe linna kandis toimetav ettevõte, VIOLANNIKE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 3 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VIOLANNIKE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti L. T. (22.02.1951), N. A. (08.12.1942) ja A. Z. (15.08.1941). 19 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, L. T. küpses vanuses 54 aastane, N. A. küpses vanuses 56 aastane, A. Z..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIOLANNIKE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VIOLANNIKE OÜ eesotsas ei toimeta.

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIOLANNIKE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VIOLANNIKE OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VIOLANNIKE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on VIOLANNIKE OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

VIOLANNIKE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Apteekide tegevus" turul 63 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 92.2 miljonit eurot, millest VIOLANNIKE OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..