Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SEVENTEX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 193 külastajat

14 jälgijat

SEVENTEX OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, SEVENTEX OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SEVENTEX OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2017 aasta käive (493175.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti S. R. (26.03.1966) ja M. V. (23.11.1966). SEVENTEX OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, S. R. parimas nooruses 30 aastane, M. V..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SEVENTEX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SEVENTEX OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SEVENTEX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SEVENTEX OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

SEVENTEX OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude uute kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 21 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 49.6 miljonit eurot, millest SEVENTEX OÜ osa on 0.7%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..