Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VÄRVALTRANS TARTU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 430 külastajat

25 jälgijat

VÄRVALTRANS TARTU OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, VÄRVALTRANS TARTU OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VÄRVALTRANS TARTU OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (482654.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. R. (21.02.1969) ja M. R. (05.07.1971). VÄRVALTRANS TARTU OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, A. R. parimas nooruses 26 aastane, M. R..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VÄRVALTRANS TARTU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VÄRVALTRANS TARTU OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VÄRVALTRANS TARTU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VÄRVALTRANS TARTU OÜ eesotsas ei toimeta.

VÄRVALTRANS TARTU OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 336 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 622.6 miljonit eurot, millest VÄRVALTRANS TARTU OÜ osa on 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..