Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ISTMAR SALF VANKA TALU FIE

Meedialeht ja uudisvoog

329 külastajat

4 jälgijat

ISTMAR SALF VANKA TALU FIE: Sünnilugu

Põlva maakonnas toimetav ettevõte, ISTMAR SALF VANKA TALU FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 1 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ISTMAR SALF VANKA TALU FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti I. S.. 21 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, I. S..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ISTMAR SALF VANKA TALU FIE rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VILUSTE VARUSTUSÜHISTU TÜH. ISTMAR SALF VANKA TALU FIE eesotsas on juht tänase päevani.

ISTMAR SALF VANKA TALU FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Segapõllumajandus" turul 361 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 51.2 miljonit eurot, millest ISTMAR SALF VANKA TALU FIE osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..