Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

STUDIUM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

614 külastajat

3 jälgijat

STUDIUM OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, STUDIUM OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 3 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis STUDIUM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (682427.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti Ü. K. (24.05.1952) ja A. K. (11.01.1955). 19 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, Ü. K. kaunis keskeas 42 aastane, A. K..

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne STUDIUM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. STUDIUM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne STUDIUM OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KARLOVA KINNISVARA OÜ. STUDIUM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

STUDIUM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatukirjastamine" turul 31 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 16.3 miljonit eurot, millest STUDIUM OÜ osa on tubli 4.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..