Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EKT EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

966 külastajat

12 jälgijat

EKT EHITUS OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, EKT EHITUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EKT EHITUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. H. (14.11.1970) ja T. H. (23.10.1971). EKT EHITUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, K. H. parimas nooruses 26 aastane, T. H..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EKT EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EKT EHITUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EKT EHITUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EKT EHITUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

EKT EHITUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 272 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 707.5 miljonit eurot, millest EKT EHITUS OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..