Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ENODIS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

208 külastajat

4 jälgijat

ENODIS OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, ENODIS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ENODIS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. K. (23.07.1957) ja E. M. (03.12.1963). ENODIS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, A. K. parimas nooruses 33 aastane, E. M..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ENODIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ENODIS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ENODIS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ENODIS OÜ eesotsas ei toimeta.

ENODIS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus" turul 14 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 15.8 miljonit eurot, millest ENODIS OÜ osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..