Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE

Meedialeht ja uudisvoog

636 külastajat

16 jälgijat

KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti K. K.. KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE juhatuse liikme toolile istus tol hetkel toredas tudengieas 18 aastane, K. K..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE eesotsas on juht tänase päevani.

KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Segapõllumajandus" turul 369 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 52.7 miljonit eurot, millest KULDAR KIISLER SARAPIKU TALU FIE osa on kahanenud alla 3.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..