Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SETOMAA HALDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

771 külastajat

8 jälgijat

SETOMAA HALDUS OÜ: Sünnilugu

Võru maakonnas toimetav ettevõte, SETOMAA HALDUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SETOMAA HALDUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (414941.03 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti Ü. K. (31.07.1962) ja J. L. (09.12.1947). SETOMAA HALDUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, Ü. K. kaunis keskeas 49 aastane, J. L..

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SETOMAA HALDUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SETOMAA HALDUS OÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne SETOMAA HALDUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VERSKA MINERAALVEE OÜ. Täna ta siiski enam SETOMAA HALDUS OÜ eesotsas ei toimeta.

SETOMAA HALDUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine" turul 55 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 61.5 miljonit eurot, millest SETOMAA HALDUS OÜ osa on tubli 0.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Energia

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..