Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

902 külastajat

13 jälgijat

BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (241554.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma pani püsti E. O.. BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, E. O..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ eesotsas ei toimeta.

BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" turul 328 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 130.5 miljonit eurot, millest BROKERMAN RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ osa on tubli 0.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..