Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HÕBEKELLUKE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 934 külastajat

2 jälgijat

HÕBEKELLUKE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HÕBEKELLUKE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HÕBEKELLUKE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (82321.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. L. (12.06.1949) ja I. L. (22.03.1957). HÕBEKELLUKE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 48 aastane, I. L. kaunis keskeas 40 aastane, I. L..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HÕBEKELLUKE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. HÕBEKELLUKE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HÕBEKELLUKE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle HÕBEKELLUKE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

HÕBEKELLUKE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Lavakunst" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.989 miljonit eurot, millest HÕBEKELLUKE OÜ osa on tubli 4.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..