Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ZIZI DISAIN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

640 külastajat

4 jälgijat

ZIZI DISAIN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ZIZI DISAIN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ZIZI DISAIN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti P. J. (11.05.1968) ja V. K. (27.05.1970). ZIZI DISAIN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, P. J. parimas nooruses 27 aastane, V. K..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ZIZI DISAIN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ZIZI DISAIN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ZIZI DISAIN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ZIZI DISAIN OÜ eesotsas ei toimeta.

ZIZI DISAIN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tekstiiltoodete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 32 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 11.0 miljonit eurot, millest ZIZI DISAIN OÜ osa on kahanenud alla 1.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..