Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

IDEAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

6 620 külastajat

85 jälgijat

IDEAL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, IDEAL OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis IDEAL OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (7.4 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. I. (02.12.1956), U. I. (09.12.1957), D. B. M. (24.11.1969) ja B. T. M. (30.04.1942). IDEAL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, K. I. kaunis keskeas 39 aastane, U. I. parimas nooruses 27 aastane, D. B. M. küpses vanuses 55 aastane, B. T. M..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IDEAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on IDEAL OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IDEAL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMEERIKA KAUBANDUSKODA EESTIS MTÜ. Ta on IDEAL OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

D. B. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IDEAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on IDEAL OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

B. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IDEAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on IDEAL OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

IDEAL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük" turul 87 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 699.3 miljonit eurot, millest IDEAL OÜ osa on 1.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..