Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS

Meedialeht ja uudisvoog

625 külastajat

21 jälgijat

PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (3.02 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma pani püsti R. M.. PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS juhatuse liikme toolile istus tol hetkel küpses vanuses 59 aastane, R. M..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS eesotsas ei toimeta.

PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 164 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 248.1 miljonit eurot, millest PRICEWATERHOUSECOOPERS ADVISORS AS osa on tubli 1.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..