Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KESKKONNAHOOLDUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 228 külastajat

37 jälgijat

KESKKONNAHOOLDUSE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KESKKONNAHOOLDUSE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KESKKONNAHOOLDUSE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma pani püsti C. J.. KESKKONNAHOOLDUSE OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, C. J..

C. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KESKKONNAHOOLDUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle KESKKONNAHOOLDUSE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

KESKKONNAHOOLDUSE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1500 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1777.0 miljonit eurot, millest KESKKONNAHOOLDUSE OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..