Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TÄHTREKLAAM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

577 külastajat

10 jälgijat

TÄHTREKLAAM OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TÄHTREKLAAM OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TÄHTREKLAAM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (86461.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. J. (06.01.1964), P. K. (14.05.1972) ja T. L. (11.10.1955). TÄHTREKLAAM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, I. J. toredas tudengieas 25 aastane, P. K. kaunis keskeas 42 aastane, T. L..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÄHTREKLAAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TÄHTREKLAAM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÄHTREKLAAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TÄHTREKLAAM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÄHTREKLAAM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TÄHTREKLAAM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

TÄHTREKLAAM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Reklaamiagentuurid" turul 63 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 96.9 miljonit eurot, millest TÄHTREKLAAM OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..