Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KODUAKEN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 965 külastajat

58 jälgijat

KODUAKEN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KODUAKEN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KODUAKEN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (3.46 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). KODUAKEN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUAKEN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam KODUAKEN OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUAKEN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam KODUAKEN OÜ eesotsas ei toimeta.

KODUAKEN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 20.6 miljonit eurot, millest KODUAKEN OÜ osa on tubli 20.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..