Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AKT MACGORDON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

473 külastajat

22 jälgijat

AKT MACGORDON OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AKT MACGORDON OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AKT MACGORDON OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). AKT MACGORDON OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AKT MACGORDON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam AKT MACGORDON OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AKT MACGORDON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam AKT MACGORDON OÜ eesotsas ei toimeta.

AKT MACGORDON OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kellade ja ehete hulgimüük" turul 16 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 5.5 miljonit eurot, millest AKT MACGORDON OÜ osa on kahanenud alla 2.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..