Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REBOSAN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

731 külastajat

96 jälgijat

REBOSAN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, REBOSAN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REBOSAN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (707390.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti P. R. O. (16.08.1958) ja P. G. M. (03.05.1970). REBOSAN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, P. R. O. parimas nooruses 27 aastane, P. G. M..

P. R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REBOSAN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet OBER-HAUSI KINNISVARA AS. Täna ta siiski enam REBOSAN OÜ eesotsas ei toimeta.

P. G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REBOSAN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet OBER-HAUSI KINNISVARA AS. Täna ta siiski enam REBOSAN OÜ eesotsas ei toimeta.

REBOSAN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1514 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1779.1 miljonit eurot, millest REBOSAN OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..