Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SMA MINERAL AS

Meedialeht ja uudisvoog

471 külastajat

70 jälgijat

SMA MINERAL AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SMA MINERAL AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SMA MINERAL AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (286044.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. K. (20.06.1952), M. P. (02.12.1934) ja I. V. (08.06.1965). SMA MINERAL AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, H. K. küpses vanuses 62 aastane, M. P. parimas nooruses 32 aastane, I. V..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SMA MINERAL AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EDK LUBJAKIVILABOR MTÜ. SMA MINERAL AS eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SMA MINERAL AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SMA MINERAL AS eesotsas ei toimeta.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SMA MINERAL AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ATS GROUP OÜ. Täna ta siiski enam SMA MINERAL AS eesotsas ei toimeta.

SMA MINERAL AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Dekoratiiv- ja ehituskivi, lubjakivi, kipsi, kriidi ja kiltkivi kaevandamine" turul 7 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 8.4 miljonit eurot, millest SMA MINERAL AS osa on tubli 2.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Mäetööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..