Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DENTARIA HAMBARAVI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

443 külastajat

2 jälgijat

DENTARIA HAMBARAVI OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DENTARIA HAMBARAVI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (176519.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. E. (10.06.1962), M. T. (24.12.1960), Ü. R. (09.01.1960) ja V. L. (12.02.1941). DENTARIA HAMBARAVI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, K. E. kaunis keskeas 36 aastane, M. T. kaunis keskeas 37 aastane, Ü. R. küpses vanuses 56 aastane, V. L..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DENTARIA HAMBARAVI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. DENTARIA HAMBARAVI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DENTARIA HAMBARAVI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. DENTARIA HAMBARAVI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DENTARIA HAMBARAVI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. DENTARIA HAMBARAVI OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DENTARIA HAMBARAVI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam DENTARIA HAMBARAVI OÜ eesotsas ei toimeta.

DENTARIA HAMBARAVI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hambaravi osutamine" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.865 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..