Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HAGAREX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

526 külastajat

40 jälgijat

HAGAREX OÜ: Sünnilugu

Saue linna kandis toimetav ettevõte, HAGAREX OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HAGAREX OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (429414.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. S. (09.10.1966) ja L. A. (05.02.1966). HAGAREX OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, A. S. parimas nooruses 31 aastane, L. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAGAREX OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MILLIGRUPP OÜ. Täna ta siiski enam HAGAREX OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAGAREX OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IK INVESTMENT GROUP OÜ. Täna ta siiski enam HAGAREX OÜ eesotsas ei toimeta.

HAGAREX OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Farmaatsiatoodete hulgimüük" turul 2 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 44.4 miljonit eurot, millest HAGAREX OÜ osa on tubli 2.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..