Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

IB KRATES OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

822 külastajat

25 jälgijat

IB KRATES OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, IB KRATES OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis IB KRATES OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti L. M. (15.12.1941), T. T. (18.07.1961) ja T. N. (28.12.1971). IB KRATES OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 55 aastane, L. M. kaunis keskeas 36 aastane, T. T. toredas tudengieas 25 aastane, T. N..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IB KRATES OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI INSENERIDE LIIT MTÜ. IB KRATES OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IB KRATES OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. IB KRATES OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne IB KRATES OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELAMUÜHISTU TEMPO MTÜ. IB KRATES OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

IB KRATES OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus" turul 24 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 47.6 miljonit eurot, millest IB KRATES OÜ osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..