Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TALLINN SHIPYARD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 505 külastajat

350 jälgijat

TALLINN SHIPYARD OÜ: Sünnilugu

TALLINN SHIPYARD OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TALLINN SHIPYARD OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. G. (21.11.1954) ja F. B. (10.04.1951). TALLINN SHIPYARD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 43 aastane, M. G. kaunis keskeas 46 aastane, F. B..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINN SHIPYARD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DEKOIL OÜ. Täna ta siiski enam TALLINN SHIPYARD OÜ eesotsas ei toimeta.

F. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINN SHIPYARD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELME AS. Täna ta siiski enam TALLINN SHIPYARD OÜ eesotsas ei toimeta.

TALLINN SHIPYARD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Laevade ja paatide remont ja hooldus" turul 20 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 75.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..