Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RANDOM IMPEX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

502 külastajat

12 jälgijat

RANDOM IMPEX OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, RANDOM IMPEX OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RANDOM IMPEX OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (175148.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). RANDOM IMPEX OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RANDOM IMPEX OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam RANDOM IMPEX OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RANDOM IMPEX OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam RANDOM IMPEX OÜ eesotsas ei toimeta.

RANDOM IMPEX OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 340 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 169.1 miljonit eurot, millest RANDOM IMPEX OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..