Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

845 külastajat

9 jälgijat

ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ eesotsas ei toimeta.

ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Restoranid jm toitlustuskohad" turul 206 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 385.4 miljonit eurot, millest ESTONIAN COFFEEHOUSE OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..