Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MINDWORKS INDUSTRIES OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 635 külastajat

30 jälgijat

MINDWORKS INDUSTRIES OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MINDWORKS INDUSTRIES OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MINDWORKS INDUSTRIES OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (966966.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. L. (25.06.1972) ja M. K. (21.01.1959). MINDWORKS INDUSTRIES OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, K. L. kaunis keskeas 38 aastane, M. K..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MINDWORKS INDUSTRIES OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CREAM INTERNATIONAL OÜ. MINDWORKS INDUSTRIES OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MINDWORKS INDUSTRIES OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CREAM INTERNATIONAL OÜ. Täna ta siiski enam MINDWORKS INDUSTRIES OÜ eesotsas ei toimeta.

MINDWORKS INDUSTRIES OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused" turul 28 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 182.4 miljonit eurot, millest MINDWORKS INDUSTRIES OÜ osa on tubli 0.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..