Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HARRISON CONSULTING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

82 külastajat

3 jälgijat

HARRISON CONSULTING OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HARRISON CONSULTING OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HARRISON CONSULTING OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (24300.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). 20 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HARRISON CONSULTING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam HARRISON CONSULTING OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HARRISON CONSULTING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam HARRISON CONSULTING OÜ eesotsas ei toimeta.

HARRISON CONSULTING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Finantsnõustamine" turul 11 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 17.6 miljonit eurot, millest HARRISON CONSULTING OÜ osa on tubli 0.4%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..