Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AD LAIN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

536 külastajat

4 jälgijat

AD LAIN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AD LAIN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AD LAIN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. S. (09.10.1966) ja L. A. (05.02.1966). AD LAIN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, A. S. parimas nooruses 31 aastane, L. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AD LAIN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MILLIGRUPP OÜ. Täna ta siiski enam AD LAIN OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AD LAIN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IK INVESTMENT GROUP OÜ. Täna ta siiski enam AD LAIN OÜ eesotsas ei toimeta.

AD LAIN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Reklaamiagentuurid" turul 65 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 96.9 miljonit eurot, millest AD LAIN OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..