Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SOODLA KAUPLUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

212 külastajat

9 jälgijat

SOODLA KAUPLUSE OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, SOODLA KAUPLUSE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SOODLA KAUPLUSE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (270000.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. J. (17.06.1953) ja I. K. (07.04.1963). SOODLA KAUPLUSE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, V. J. parimas nooruses 34 aastane, I. K..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SOODLA KAUPLUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SOODLA KAUPLUSE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SOODLA KAUPLUSE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SOODLA KAUPLUSE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SOODLA KAUPLUSE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted" turul 188 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1029.8 miljonit eurot, millest SOODLA KAUPLUSE OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..