Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

992 külastajat

11 jälgijat

ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (1.42 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma pani püsti A. S.. ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, A. S..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ eesotsas ei toimeta.

ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus" turul 40 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 25.3 miljonit eurot, millest ADVOKAADIBÜROO SIREL & PARTNERID OÜ osa on tubli 6.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..