Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REVAL MARKETING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 775 külastajat

6 jälgijat

REVAL MARKETING OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, REVAL MARKETING OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REVAL MARKETING OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (174255.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). REVAL MARKETING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REVAL MARKETING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam REVAL MARKETING OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REVAL MARKETING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam REVAL MARKETING OÜ eesotsas ei toimeta.

REVAL MARKETING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata infoalane tegevus" turul 27 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 145.4 miljonit eurot, millest REVAL MARKETING OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..