Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EW INVESTMENTS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

294 külastajat

4 jälgijat

EW INVESTMENTS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EW INVESTMENTS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EW INVESTMENTS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (66226.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). EW INVESTMENTS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EW INVESTMENTS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam EW INVESTMENTS OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EW INVESTMENTS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam EW INVESTMENTS OÜ eesotsas ei toimeta.

EW INVESTMENTS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Külaliskorter" turul 21 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 10.8 miljonit eurot, millest EW INVESTMENTS OÜ osa on tubli 0.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..