Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KEHTNA VESI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

759 külastajat

8 jälgijat

KEHTNA VESI OÜ: Sünnilugu

Rapla maakonnas toimetav ettevõte, KEHTNA VESI OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KEHTNA VESI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (614002.17 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (11.08.1968) ja J. T. (23.06.1950). KEHTNA VESI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, R. K. kaunis keskeas 47 aastane, J. T..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KEHTNA VESI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KEHTNA VESI OÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KEHTNA VESI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KEHTNA VESI OÜ eesotsas ei toimeta.

KEHTNA VESI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektrienergia müük" turul 59 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 510.2 miljonit eurot, millest KEHTNA VESI OÜ osa on 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..