Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HOTELL PÄRNU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 396 külastajat

9 jälgijat

HOTELL PÄRNU OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, HOTELL PÄRNU OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HOTELL PÄRNU OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti U. N. (01.03.1961) ja A. S. (12.02.1951). HOTELL PÄRNU OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, U. N. kaunis keskeas 46 aastane, A. S..

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle HOTELL PÄRNU OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Ta on HOTELL PÄRNU OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

HOTELL PÄRNU OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hotellid" turul 47 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 64.5 miljonit eurot, millest HOTELL PÄRNU OÜ osa on kahanenud alla 1.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..