Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PANTOLE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 176 külastajat

24 jälgijat

PANTOLE OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, PANTOLE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PANTOLE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. T. (04.03.1965) ja K. L. (18.12.1962). PANTOLE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, J. T. parimas nooruses 34 aastane, K. L..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PANTOLE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PANTOLE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PANTOLE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KALMER LEPIKU HAMBARAVI OÜ. Täna ta siiski enam PANTOLE OÜ eesotsas ei toimeta.

PANTOLE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hotellid" turul 46 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 63.8 miljonit eurot, millest PANTOLE OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..