Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AUKSI-KOOLI TALU FIE

Meedialeht ja uudisvoog

503 külastajat

9 jälgijat

AUKSI-KOOLI TALU FIE: Sünnilugu

Viljandi maakonnas toimetav ettevõte, AUKSI-KOOLI TALU FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 4 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AUKSI-KOOLI TALU FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti A. A.. 18 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 21 aastane, A. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AUKSI-KOOLI TALU FIE rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle AUKSI-KOOLI TALU FIE juhitoolile tagasi maandunud.

AUKSI-KOOLI TALU FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Segapõllumajandus" turul 370 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 51.4 miljonit eurot, millest AUKSI-KOOLI TALU FIE osa on kahanenud alla 0.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..