Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TOHVRI PUIT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 435 külastajat

7 jälgijat

TOHVRI PUIT OÜ: Sünnilugu

Viljandi maakonnas toimetav ettevõte, TOHVRI PUIT OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TOHVRI PUIT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (2.13 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti S. L. (23.02.1958) ja L. O. (27.10.1945). TOHVRI PUIT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, S. L. küpses vanuses 52 aastane, L. O..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TOHVRI PUIT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TOHVRI PUIT OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TOHVRI PUIT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PUIATU MASINAÜHISTU TÜH. Ta on TOHVRI PUIT OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

TOHVRI PUIT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mööbliosade tootmine" turul 27 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 39.1 miljonit eurot, millest TOHVRI PUIT OÜ osa on tubli 6.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..