Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VR-KODA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 119 külastajat

9 jälgijat

VR-KODA OÜ: Sünnilugu

Ida-Viru maakonnas toimetav ettevõte, VR-KODA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VR-KODA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (819445.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. P. (15.03.1966), R. L. (08.10.1961) ja V. T. (13.07.1937). VR-KODA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, T. P. kaunis keskeas 36 aastane, R. L. küpses vanuses 60 aastane, V. T..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VR-KODA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VR-KODA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VR-KODA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VR-KODA OÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VR-KODA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VR-KODA OÜ eesotsas ei toimeta.

VR-KODA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sporditarvete tootmine" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 9.4 miljonit eurot, millest VR-KODA OÜ osa on tubli 7.5%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..