Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KWARTONS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 862 külastajat

10 jälgijat

KWARTONS OÜ: Sünnilugu

Narva linna kandis toimetav ettevõte, KWARTONS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KWARTONS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. A. (08.04.1960) ja A. H. (11.07.1960). 21 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, J. A. kaunis keskeas 37 aastane, A. H..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KWARTONS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KWARTONS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KWARTONS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KWARTONS OÜ eesotsas ei toimeta.

KWARTONS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu toitlustamine" turul 40 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 58.1 miljonit eurot, millest KWARTONS OÜ osa on kahanenud alla 1.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..