Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SKIVERS HIDES AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 252 külastajat

150 jälgijat

SKIVERS HIDES AS: Sünnilugu

Narva linna kandis toimetav ettevõte, SKIVERS HIDES AS sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SKIVERS HIDES AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti Š. V. (01.01.1963), S. B. (13.02.1958) ja L. M. (19.11.1956). SKIVERS HIDES AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, Š. V. kaunis keskeas 39 aastane, S. B. kaunis keskeas 41 aastane, L. M..

Š. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SKIVERS HIDES AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SKIVERS HIDES AS juhitoolile tagasi maandunud.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SKIVERS HIDES AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SKIVERS HIDES AS eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SKIVERS HIDES AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SKIVERS HIDES AS eesotsas ei toimeta.

SKIVERS HIDES AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Nahatöötlemine ja -parkimine; karusnaha töötlemine ja värvimine" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.3 miljonit eurot, millest SKIVERS HIDES AS osa on kahanenud alla 58.8%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..