Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

403 külastajat

83 jälgijat

JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ: Sünnilugu

Jõhvi linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. A. (04.10.1957) ja L. L. (21.09.1939). JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, A. A. küpses vanuses 58 aastane, L. L..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

JÕHVI TERVISEKESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1578 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..