Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HAMBA-KOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 033 külastajat

34 jälgijat

HAMBA-KOD OÜ: Sünnilugu

Sillamäe linna kandis toimetav ettevõte, HAMBA-KOD OÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 8 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HAMBA-KOD OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.02 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti N. D. (12.07.1953), N. K. (01.10.1961) ja N. L. (27.06.1942). 14 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, N. D. kaunis keskeas 36 aastane, N. K. küpses vanuses 55 aastane, N. L..

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAMBA-KOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle HAMBA-KOD OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAMBA-KOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. HAMBA-KOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAMBA-KOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HAMBA-KOD OÜ eesotsas ei toimeta.

HAMBA-KOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hambaravi osutamine" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.865 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..