Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DELUX HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

6 122 külastajat

60 jälgijat

DELUX HOLDING OÜ: Sünnilugu

Viljandi linna kandis toimetav ettevõte, DELUX HOLDING OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DELUX HOLDING OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti G. V. S. (10.09.1945) ja T. T. (17.10.1962). DELUX HOLDING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 60 aastane, G. V. S. kaunis keskeas 43 aastane, T. T..

. Enne DELUX HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DELUX HOLDING OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle DELUX HOLDING OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne DELUX HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DELUX HOLDING OÜ. Ta on DELUX HOLDING OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

DELUX HOLDING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Valdusfirmade tegevus" turul 55 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 277.4 miljonit eurot, millest DELUX HOLDING OÜ osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..