Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

WILLU TRADING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

165 külastajat

5 jälgijat

WILLU TRADING OÜ: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, WILLU TRADING OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis WILLU TRADING OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (52746.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti P. S. (08.10.1937), U. S. (26.12.1948) ja E. S. (08.03.1971). WILLU TRADING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 60 aastane, P. S. kaunis keskeas 48 aastane, U. S. parimas nooruses 26 aastane, E. S..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne WILLU TRADING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle WILLU TRADING OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne WILLU TRADING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle WILLU TRADING OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne WILLU TRADING OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on WILLU TRADING OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

WILLU TRADING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted" turul 189 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1029.5 miljonit eurot, millest WILLU TRADING OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..