Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 950 külastajat

131 jälgijat

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (28.98 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. T. (07.11.1957) ja A. P. (11.01.1966). LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, J. T. parimas nooruses 31 aastane, A. P..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS eesotsas ei toimeta.

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 40.0 miljonit eurot, millest LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS osa on tubli 49.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..