Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AADARG OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

404 külastajat

23 jälgijat

AADARG OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AADARG OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AADARG OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti E. K. (03.04.1968) ja M. P. (23.07.1974). AADARG OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, E. K. toredas tudengieas 23 aastane, M. P..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AADARG OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle AADARG OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AADARG OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on AADARG OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

AADARG OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 278 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 707.4 miljonit eurot, millest AADARG OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..