Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SULANE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 490 külastajat

33 jälgijat

SULANE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SULANE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SULANE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (2.67 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. K. (12.01.1965) ja A. K. (03.08.1963). SULANE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, K. K. parimas nooruses 34 aastane, A. K..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SULANE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SULANE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SULANE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SULANE OÜ eesotsas ei toimeta.

SULANE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud eriehitustööd" turul 40 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 55.0 miljonit eurot, millest SULANE OÜ osa on tubli 4.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..