Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TALLINNA TEEDE AS

Meedialeht ja uudisvoog

6 021 külastajat

220 jälgijat

TALLINNA TEEDE AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TALLINNA TEEDE AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TALLINNA TEEDE AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. P. (16.05.1966) ja T. P. (03.01.1948). TALLINNA TEEDE AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, M. P. kaunis keskeas 49 aastane, T. P..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINNA TEEDE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VISKARI OÜ. Ta on TALLINNA TEEDE AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINNA TEEDE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIAGEO OÜ. Täna ta siiski enam TALLINNA TEEDE AS eesotsas ei toimeta.

TALLINNA TEEDE AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine" turul 4 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 118.2 miljonit eurot, millest TALLINNA TEEDE AS osa on kahanenud alla 20.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..