Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DISEKT ST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 422 külastajat

76 jälgijat

DISEKT ST OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DISEKT ST OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DISEKT ST OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). DISEKT ST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, R. K. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DISEKT ST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam DISEKT ST OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DISEKT ST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam DISEKT ST OÜ eesotsas ei toimeta.

DISEKT ST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu mööbli tootmine" turul 18 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 42.3 miljonit eurot, millest DISEKT ST OÜ osa on kahanenud alla 0.7%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..